سیاست ما در همکاری مشترک با پزشکان و مراکز بهداشتی – درمانی، ارائه زیرساخت ها شامل سامانه های هوشمند، سرورها و برنامه و کمپین های سلامت بصورت حتی الامکان رایگان جهت مشارکت تمامی نخبگان دریک بستر web 2 و در مرحله بعد web 3 است. توفیق در این راه با مشارکت و حمایت تمام ذینفعان نظام سلامت از جمله مردم و بیماران در جای جای میهن پهناورمان تحقق می یابد.

ما ایمان داریم به اتفاق یکدیگر در حال خلق یک انقلاب در عرصه هوشمندسازی خدمات سلامت هستیم. ما مطالعات عمیقی در مورد سیستم های مشابه در کشورهای توسعه یافته داشته ایم و باور داریم برنامه ها و سرویس های ما در حد بهترین ها در جهان است و در مواردی، پیشرفته تر، نوآورانه تر و هوشمند تر می باشد.

با این توشه، اینک به فضل الهی، مهمترین توفیق مان، اقبال بزرگان سلامت و طب و قطب های علمی کشورمان جهت توفیق در این انقلاب بزرگ است.

ما در یک راهنما چارچوب های عملیاتی ارائه خدماتمان به شما و همچنین مشارکت و همکاری های راهبردی را تدوین و مستندسازی کرده ایم. در عین حال تمامی سامانه ها به تفکیک دارای راهنما و دستورالعمل هستند.

در این راستا جهت تحقق "سلامت هوشمند" برای همکاری با شما مشتاقیم:

• ما از همکاری و مشارکت راهبردی با پزشکان و دیگر کارکنان سلامت، انجمن های علمی، مراکز بهداشتی درمانی و دانشگاه های علوم پزشکی استقبال می نماییم. سامانه های نوآورانه و هوشمند فرشته سلامت در خدمت شما و مراکز متبوع تان است.

 

• ما از مشارکت راهبردی در طراحی برنامه های مراقبت برای یک بیماری خاص با پزشکان حاذق و مراکز تخصصی و قطب های آن رشته و بیماری جهت ارائه خدمت به تمامی مراکز و بیماران مورد نظر در سطح کشور استقبال می کنیم. ما از فرایند شبکه سازی با هدف ارتقای کیفیت خدمات سلامت و اجرای استانداردهای به روز در عالی ترین سطح به بیماران حمایت می کنیم. ما بویژه از مشارکت در تولید سرویس های رایگان برای جامعه استقبال و به سهم خود ایفای نقش می کنیم.

 

• ما افتخار می کنیم زیرساخت سامانه های یکپارچه، نوآورانه و هوشمندانه فرشته سلامت را در اختیار پزشکان و دیگر متخصصان علاقمند و نخبه قرار دهیم تا برای ارائه سرویس های هوشمند به بیماران خود از آن بهره گیرند.

 

• ما آماده راه اندازی مشترک سرویس های سلامت برای بیماران شما هستیم.

 

موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان پیش از این صلاحیت و توانمندی خود را در عرصه های مختلف به منصه ظهور رسانده است.

و اینک جهت هوشمند سازی و ارتقای سلامت همراه تان هستیم.

خبرهای تصویری
پر بازدید ترین ها
راه اندازی سامانه تشخیص هوشمند نشانه های پزشکی/ دلیل ۱۱۰ نشانه پزشکی را در خود کشف کنید
سامانه تشخیص هوشمند نشانه های پزشکی راه اندازی شد. به گزارش روابط عمومی موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان،...
شعبه جدید موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان و “سامانه کسب و کار هوشمند کارآفر” با حضور شهردار تهران آغاز به کار کرد
دکتر محمدباقر قالیباف ضمن بازدید از مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی فرزان، شعبه این مرکز در میدان آرژانتین،...
مسئولین پارک فناوری پردیس از موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان بازدید کردند
به منظور ایجاد تعامل و برنامه ریزی برای همکاری های جدید و مرور عملکرد موسسه، مسئولین پارک فناوری پردیس از...
پسری که با قلب نصفه به دنیا آمد و باعث حیرت پزشکان شد
پسری ۶ساله که از دوران جنینی با قلبی نیمه زنده است امید خود به زندگی را از دست نداده و...
نابغه ایرانی علم ریاضی درگذشت
پروفسور مریم میرزاخانی نابغه‌ ریاضی جهان، عضو آکادمی ملی علوم آمریکا و استاد دانشگاه استنفورد کالیفرنیا به دلیل بیماری سرطان...

نظرات ارزشمند شما